-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etui magnetyczne Onyx Go 6" Czarne
Symbol:
6949710309871
116.25
116.25
116.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.11 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6949710309871 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 15,2 cm (6") |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Funkcja Auto pobudka/sen | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamknięcie magnetyczne |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zarysowania |
| Tryb stojący | Tak |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Ilość trybów stojących | 1 |
| Kompatybilność | Onyx Go 6" |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 91 g |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 157mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 17mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci