-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Etykiety termiczne Niimbot T25*30-195White
Symbol:
1EA01585401
31.95
31.95
31.95
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.037 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6977031213911 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba etykiet na rolce | 195 szt. |
| Typ produktu | Etykiety |
| Kompatybilność | NIIMBOT T02, T20, T25 |
| Szerokość etykiety | 2,5 cm |
| Maksymalna długość etykiety | 30 mm |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 58mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z wilgocią.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci