-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eufy HomeBase 3 Biały
Symbol:
8283697
677.68
677.68
677.68
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0194644111984 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Funkcja wykrywania twarzy | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 16 TB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci