-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Probiotyk Wsparcie jelit dla psa 15x1,5g
Symbol:
76.68
76.68
76.68
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.04 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785442825 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stabilizacja flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie przerostowi flory bakteryjnej jelit |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Bez cukru | Nie |
| Waga produktu | 100 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Proszek |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bezglutenowe | Tak |
| Białko | 1,88% |
| Zawartość tłuszczu | 0,3% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 65mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci