-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Szampon Bulldog dla psa 200ml
Symbol:
35.06
35.06
35.06
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785442474 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Szampon |
| Działanie szamponu | Odświeżający |
| Działanie szamponu | Odbudowujące |
| Działanie szamponu | Ochrona |
| Działanie szamponu | Odżywiający |
| Działanie szamponu | Pielęgnujące |
| Działanie szamponu | Regenerujące |
| Działanie szamponu | Nawilżający |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Rodzaj opakowania | Butelka |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 200 ml |
| Waga produktu | 200 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 45mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci