-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eurowet Wita-Vet Energia Wsparcie wzrostu, ciąży i laktacji dla kota 120szt/10blistrów
Symbol:
57.63
57.63
57.63
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.045 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907785443396 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Ciąża i laktacja |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Witalność |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zachowanie witalności |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu, okres ciąży i laktacji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ciąża lub karmienie |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Kartonik |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bezglutenowe | Tak |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 200 g |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 31% |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 55mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety.
• Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci