-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Eve Cam Turret Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa IP 1920 x 1080 pikseli Stół / Ściana
Symbol:
10988190
766.44
766.44
766.44
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260195392427 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Układ | Obrotowa |
| Typ mocowania | Biurko / Ściana |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wyjście prądu stałego (w amperach) | 1 A |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 5 |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Waga produktu | 162 g |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Zdalny podgląd | Tak |
| Przewody | USB |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba kamer | 1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Port USB | Tak |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 150° |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 5 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Suma megapikseli | 2 MP |
| Transmisja wideo | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Liczba soczewek | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 155mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci