-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Extralink CAT6 FTP (F/UTP) Zewnętrzny żelowany | Kabel sieciowy skrętka | 305M
Symbol:
EX.17108
979.06
979.06
979.06
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 18.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903148917108 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Rozmiar przewodu AWG | 23/1 |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złączka 2 | Nie |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złączka 1 | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Nie |
| Złącze 2 | Nie |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Długość kabla | 305 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 380mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj uszkodzeń mechanicznych.
• Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta.
• Chroń przed dziećmi.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci