-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Hulajnoga elektryczna SkateFlash Echo
Symbol:
EST83610V1
1656.70
1656.70
1656.70
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 19 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8435753000830 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 1055mm |
| Wysokość | 230mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci