-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Husky Namiot turystyczny dwuosobowy SAWAJ 2, 215 x 230 x 120 cm, 2,2kg zielony
Symbol:
1H0-3479
1033.26
1033.26
1033.26
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.255 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8592287008142 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Ilość miejsc do spania | 2 os. |
| Ochrona UV | Tak |
| Moskitiera | Tak |
| Przeznaczenie | Turystyka rowerowa, trekking |
| Model | Namiot kopułowy |
| Kolor produktu | Zielony |
| Liczba wejść | 2 wejś. |
| Liczba pokoi | 1 |
| Konstrukcja namiotu | Dwupowłokowy namiot z konstrukcją wewnętrzną |
| Ilość przedsionków | 1 |
| Powierzchnia mieszkalna (S x D) | 1400 x 2100 mm |
| Powierzchnia sypialna wysokość | 120 cm |
| Wymiary (SxGxW) | 215 x 230 x 120 cm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wymiary po złożeniu | 43 x 13 cm |
| Materiał konstrukcji namiotu | Duraluminium |
| Materiał tropiku | Poliester |
| Materiał wykonania maty | Poliester |
| Powłoka silikonowa | Tak |
| Materiał wnętrza | Nylon |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 160mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci