-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Husky Śpiwór puchowy DOPY -25 °C, 85 x 220 cm, 1,69 kg, niebiesko-szary
Symbol:
HC0-0055
1084.20
1084.20
1084.20
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.61 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8592287050967 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał | Nylon 20D 380T |
| Model | Śpiwór typu mumia |
| Temperatura graniczna | -25 °C |
| Wypełnienie śpiwora | Kaczy puch, 90/10 - 700 cuin |
| Trzysezonowy | Tak |
| Zakapturzony | Tak |
| Zamknięcie na suwak | Tak |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Wymiary po złożeniu | 38 x 24 cm |
| Wysokość produktu | 2200 mm |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Masa wypełnienia | 750 g |
| Szerokość produktu | 850 mm |
| Ilość | 1 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 220mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać długotrwałego kontaktu z wilgocią.
• Przechowywać w suchym miejscu.
• Nie używać w pobliżu otwartego ognia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci