-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Hyundai VC014 odkurzacz 1,3 l Cylinder próżniowy Suchy 800 W Bez worka
Symbol:
VC014
335.16
335.16
335.16
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.23 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8590393259519 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba kół obrotowych 360 ° | 1 szt. |
| Ilość pyłu | 1,3 l |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Rury | Teleskopowy |
| Długość tuby | 80 cm |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Tworzywo tuby | Metal |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Regulacja mocy | Elektroniczny |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 800 W |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Waga produktu | 4,58 kg |
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,42 kg |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Klasa HEPA | HEPA 13 |
| Klasa pyłu/kurzu | A |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Promień działania | 8 m |
| Szczelinówka | Tak |
| Liczba nasadek | 3 |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Standardowy uchwyt |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Długość przewodu | 5 m |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 420mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci