-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
IBOX KABEL ITVCDP4K USB-C TO DISPLAYPORT 4K 1,8M
Symbol:
ITVCDP4K
26.40
26.40
26.40
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.09 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903968680893 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Ilość sztuk | 100 |
| Szerokość | 176mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 112mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj zginania lub nadmiernego skręcania kabla.
• Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony.
• Nie narażaj kabla na długotrwałe działanie wilgoci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci