-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
IBOX ZESTAW BEZPRZEWODOWY KLAWIATURA + MYSZ WORKSTATION PRO KIT
Symbol:
IKM5010W
44.28
44.28
44.28
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.54 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5903968681296 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Rozdzielczość ruchu | 800/ 1200/ 1600 DPI |
| Liczba przycisków | 3 |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Przeznaczenie | PC |
| Rozmiar klawiatury | Standardowy |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 530mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontuj urządzenia.
• Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów.
• Chroń przed wilgocią.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci