-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-129SSK-B 13,3 cm (5.25") Panel bezela Czarny
Symbol:
IB-129SSK-B
200.21
200.21
200.21
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.87 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078188438 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Interfejs HDD | SATA III |
| Interfejs HDD | Serial Attached SCSI (SAS) |
| Interfejs HDD | SATA |
| Interfejs HDD | SATA II |
| Rozmiar HDD | 2.5/3.5" |
| Model | Panel bezela |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwa wysokość dysku twardego | 25.4 mm |
| Liczba wentylatorów | 0 went. |
| Materiały | Aluminium |
| Hot-swap | Tak |
| Liczba obsługiwanych HDD | 1 |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Zamek | Tak |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 422 g |
| Szerokość produktu | 146 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 563 g |
| Wysokość opakowania | 46 mm |
| Szerokość opakowania | 154 mm |
| Głębokość opakowania | 197 mm |
| Liczba śrub | 8 |
| Liczba kluczy w zestawie | 2 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów zewnętrznych SATA | 2 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,3 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 262 mm |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci