-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-CAM502-HD kamera internetowa 1920 x 1080 px Czarny
Symbol:
IB-CAM502-HD
352.78
352.78
352.78
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.79 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078172918 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | Access |
| Długość kabla | 1,7 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ mocowania | Klips |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 183 g |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MJPG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 320x240@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 640x480@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x960@30fps |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania | 1280x720@30fps |
| Kąt widzenia w poziomie | 90° |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Ilość | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 348 g |
| Szerokość opakowania | 72 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 390 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 10,4 kg |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 70mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci