-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-HUB1430 gniazdko elektryczne Czarny
Symbol:
IB-HUB1430
206.16
206.16
206.16
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.8 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078169727 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Głębokość produktu | 800 mm |
| Waga produktu | 439 g |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 734 g |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 610 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 23,5 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84718000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 183mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci