-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
ICY BOX IB-MS313-T 81,3 cm (32") Biurko Czarny
Symbol:
IB-MS313-T
312.70
312.70
312.70
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4250078170488 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 547 mm |
| Głębokość produktu | 547 mm |
| Waga produktu | 2,52 kg |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,6 kg |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Obracanie | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 21,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 73269098 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Grubość blatu (max) | 5 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 475mm |
| Wysokość | 235mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci