-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
IFixit IF145-035-8 multimetr Multimetr cyfrowy CAT III 500V
Symbol:
IF145-035-8
305.58
305.58
305.58
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.14 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0810140230065 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Multimetr cyfrowy |
| Przeznaczenie | Multimetr ręczny |
| Kategoria pomiarowa | CAT III 500V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody testowe | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci