-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
INABA CAT CIAO BISQUE CHICKEN,BEEF,FISH 10x40g
Symbol:
53.47
53.47
53.47
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.58 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262365731999 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Waga produktu | 10 x 40 g |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Wybredny |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Odwodnienie |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | INABA Ciao Bisque |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Mix smaków |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj przysmaku | Mięsne |
| Rodzaj przysmaku | Rybne |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Przysmak |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezglutenowe | Tak |
| Zawartość tłuszczu | 1% |
| Białko | 8% |
| Popiół surowy | 1,4% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Zawartość wilgoci | 86% |
| Szerokość | 89mm |
| Długość | 146mm |
| Wysokość | 95mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt przeznaczony wyłącznie do karmienia zwierząt.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zawsze zamykaj opakowanie po użyciu, aby zachować świeżość.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci