-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
INABA SILKY BROTH Kurczak Ryba Przegrzebki karma mokra dla kota 12x40g- 480g
Symbol:
59.10
59.10
59.10
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.66 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4262365732286 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Waga produktu | 12 x 40 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Nietolerancja zboża |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Mix smaków |
| Bez soi | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Seria | INABA Dashi |
| Kategoria | Dla kota |
| Popiół surowy | 1% |
| Białko | 5,5% |
| Zawartość tłuszczu | 0,2% |
| Zawartość wilgoci | 93% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 95mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci