-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Icebreaker 200 Oasis Czarny
Symbol:
47427
434.56
434.56
434.56
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 9420058529840 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Rozmiar (S/M/L) | M |
| Kieszeń | Nie |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Oddychający materiał | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Styl | Sportowy |
| Rodzaj dopasowania | Ścisłe dopasowanie |
| Spodnie/szorty typ | Leginsy |
| Wewnętrzna długość nogawki | 74,6 cm |
| Zastosowanie | Wędrówki |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiały | Wełna z merynosa |
| Ciężar materiału | 200 g/m² |
| Instrukcja mycia | Kolorowe pranie (40°C) |
| Informacje o opiece | Machine wash 40 °C, Do not use fabric softener, Do not tumble dry, Do not bleach |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 408mm |
| Wysokość | 130mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci