-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inhalator do twarzy Esperanza MIST ECN005 (kolor biało-niebieski)
Symbol:
ECN005
61.61
61.61
61.61
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.33 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901299954782 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Maksymalne ciśnienie | 3,8 bar |
| Rozmiar cząsteczki | 5,5 µm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Poziom hałasu | 21 dB |
| Ciśnienie operacyjne | 1,3 bar |
| Zdolność nebulizacji | 0,2 ml/min |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Rodzaj produktu | Ręczny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Pobór mocy | 1,5 W |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Przewód USB | 1 |
| Trąbka w zestawie | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Maska dla dorosłych | Tak |
| Maska dla dzieci | Tak |
| Ustnik | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Szerokość | 176mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 157mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.
• Regularnie czyścić urządzenie zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci