-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inhalator przenośny Oromed ORO-MESH FAMILY
Symbol:
ORO-MESH FAMILY
128.25
128.25
128.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.39 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5904305746791 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Pojemność | 8 ml |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Technologia nebulizatora | Mesh nebuliser |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Głośność (max) | 50 dB |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Długość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Pokrowiec | Tak |
| Przewód USB | Tak |
| Maska dla dorosłych | Tak |
| Maska dla dzieci | Tak |
| Ustnik | Tak |
| Pojemnik do uzupełniania | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Instrukcja | Tak |
| Dołączony inhalator | Tak |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją obsługi.
• Regularnie czyścić urządzenie zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić jego prawidłowe działanie.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci