-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
LARQ Bottle PureVis 2 - inteligentna samoczyszcząca butelka filtrująca - światło UV-C, 1L (obsidian black)
Symbol:
BWOB100A
516.97
516.97
516.97
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 9 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0850032674478 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kolor wieczka | Czarny |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywka zakręcana |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Samoczyszczący | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Dedykowane płci | Mężczyzna/Kobieta |
| Najlepsze zastosowania | Codzienne użytkowanie, Fitness, Wędrówki, Sport |
| Dezynfekcja UV-C LED | Tak |
| Waga produktu | 439 g |
| Wysokość produktu | 286 mm |
| Średnica | 8,3 cm |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Żywotność baterii | 20 dni |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci