-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inteligentna waga Speediance (Wi-Fi) z funkcją pomiaru składu ciała
Symbol:
WIFI scale
499.00
499.00
499.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.58 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6975113961545 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Głębokość produktu | 333 mm |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Funkcje wagi | Masa kostna |
| Funkcje wagi | Waga |
| Funkcje wagi | Poziom otyłości |
| Funkcje wagi | Podstawowa przemiana materii (BMR) |
| Funkcje wagi | Wiek biologiczny |
| Funkcje wagi | Wskaźnik masy ciała (BMI) |
| Funkcje wagi | Masa mięśni szkieletowych |
| Funkcje wagi | Procent tkanki tłuszczowej |
| Funkcje wagi | Procent wody w organizmie |
| Funkcje wagi | Poziom białka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Pomiar Podstawowej przemiany materii | Tak |
| Jednostka miary | kg |
| Kształt | Prostokątny |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Minimalna waga | 5 kg |
| Maksymalna temperatura pracy | 35°C |
| Typ ekranu | LED |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 55mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci