-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intellinet 561792 przełącznik sieciowy Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Czarny
Symbol:
491976
203.10
203.10
203.10
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.62 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0766623561792 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Kierunek przepływu powietrza | Przepływ powietrza z boku na bok |
| Diody LED | Zasilanie |
| Diody LED | PoE |
| Diody LED | Link |
| Diody LED | Działanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 344 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Ustawa o autoryzacji obrony narodowej (NDAA) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Prędkość przekazywania | 7,44 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 2000 wejścia |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 0,125 MB |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 40 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 85mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci