-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso 3543585 pamięć USB 32 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wielobarwny
Symbol:
100661838
233.72
233.72
233.72
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.116 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4034303037421 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Układ | Obrotowy |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Pojemność | 32 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 141mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci