-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Intenso Speed Line pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny
Symbol:
3533492
259.25
259.25
259.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.08 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4034303022090 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Układ | Pokrywka |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 8 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 9 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pojemność | 256 GB |
| Wysokość opakowania | 11 mm |
| Głębokość opakowania | 83 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Tworzywo obudowy | Plastik |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 100mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci