-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech Argus APS moduł zasilaczy 620 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
Symbol:
88882118
216.79
216.79
216.79
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260133126022 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 103 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 30 A |
| Łączna moc | 620 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 15 A |
| Napięcie wejściowe AC | 115 - 230 V |
| Łączna moc (+3.3 V) | 103 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 30 A |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | +12V1,+12V2,+3.3V,+5V,+5Vsb,-12V |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,28 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Wersja ATX | 2.31 |
| Poziom hałasu | 21 dB |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,62 kg |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Złącze napędu dyskietek | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci