-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech GDC-802 Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary
Symbol:
88885551
186.21
186.21
186.21
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.8 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455646734 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 85 g |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Interfejsy hub | HDMI |
| Interfejsy hub | RJ-45 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84719000 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 183mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci