-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Inter-Tech GF-350 BULK moduł zasilaczy 350 W 20+4 pin ATX Flex ATX Srebrny
Symbol:
481020
283.39
283.39
283.39
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 3.78 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260455649049 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 8 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc (+5 V) | 60 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Wydajność | 91,9% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 29 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 10 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 60 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (+12 V) | 348 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc | 350 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 10 A |
| Waga produktu | 850 g |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 40,5 mm |
| Głębokość produktu | 81,5 mm |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 50% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 80 °C |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | Serwer |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | Flex ATX |
| Waga wraz z opakowaniem | 910 g |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci