-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
JOSERA JosiCat Crispy Duck - sucha karma dla kota - 18 kg
Symbol:
201.50
201.50
201.50
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24/48h |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 18.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4032254753353 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Waga produktu | 18 kg |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Kaczka |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Główny smak | Ryby |
| Główny smak | Kaczka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | JOSERA JosiCat |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla kota |
| Ilość | 1 |
| Białko | 72% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 380mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci