-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
JRS Cats Best Universal - żwirek drewniany pellet - 22kg
Symbol:
89.85
89.85
89.85
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 22.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002973000472 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Uniwersalne |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Szybko wchłanialne | Tak |
| Objętość | 40 l |
| Usuwanie zapachów | Tak |
| Waga produktu | 22 kg |
| Ulegające biodegradacji | Tak |
| Kategoria | Dla fretki |
| Kategoria | Dla szynszyli |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria | Dla myszy i szczurów |
| Kategoria | Dla chomika |
| Kategoria produktu | Żwirek drewniany |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Materiał | Granulat |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 550mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie wdychać pyłu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci