-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jabra 14207-55 akcesoria do słuchawek Stacja bazowa
Symbol:
14207-55
470.89
470.89
470.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.29 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991022285 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Stacja bazowa |
| Kompatybilność z marką | Jabra |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Evolve2 65 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Głębokość opakowania | 93 mm |
| Wysokość opakowania | 41 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 28,5 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 144 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 157 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,53 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 394 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 288 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 93mm |
| Wysokość | 41mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci