-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jabra 14207-77 akcesoria do słuchawek Stojak na słuchawki
Symbol:
2205346
470.89
470.89
470.89
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.1 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991024760 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Stojak na słuchawki |
| Kompatybilność z marką | Jabra |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Evolve2 75 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 70mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci