-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jabra 2740-109 telefon konferencyjny Uniwersalne USB Type-C Szary
Symbol:
2740-109
591.61
591.61
591.61
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.35 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991027273 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zakres | 2,3 |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Daisy chain | Nie |
| Kancelacja echa | Tak |
| Głośnik | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Certyfikaty | Microsoft Teams;Zoom;Google Meet;Amazon Chime;Works With Chromebook |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 245 g |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Głębokość opakowania | 139 mm |
| Wysokość opakowania | 46,5 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Czułość | 83 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 7000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Szerokość | 144mm |
| Długość | 49mm |
| Wysokość | 140mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przechowywać z dala od dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci