-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jabra 2775-109 telefon konferencyjny Uniwersalne USB/Bluetooth Szary
Symbol:
2775-109
1334.24
1334.24
1334.24
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.571 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5706991026849 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wbudowany wyłącznik | Nie |
| Przenośny | Tak |
| Daisy chain | Nie |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Kancelacja echa | Tak |
| Głośnik | Nie |
| Stosunek sygnału do szumu | 72 dB |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Szary |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Ujednolicona komunikacja | Nie |
| Zakres | 2,3 |
| Certyfikaty | Microsoft Teams;Microsoft Teams Rooms (SKU specific);Microsoft Swift Pair |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas rozmowy | 32 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Głębokość produktu | 132,5 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Waga produktu | 466 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 132,5 x 132,5 x 35 mm |
| Szerokość produktu | 132,5 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 153 mm |
| Wysokość opakowania | 49 mm |
| Przewody | USB |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | Speakerphone (Speak2);Link 390 Bluetooth adapter (SKU dependent);Carry pouch;Safety Information and Warranty |
| Certyfikowany dla Microsoft Teams | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AAC |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Czułość | 88 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 14000 Hz |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 4 |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 48mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością.
• Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Przechowywać z dala od dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci