-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jetboil 1.5L Ceramic Cook Pot Słoiczek 1,5 l Carbon
Symbol:
168732
385.27
385.27
385.27
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0858941006830 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Model | Słoiczek |
| Pojemność | 1,5 l |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Ceramika |
| Kolor uchwytu | Pomarańczowy |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Kolor produktu | Węglowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba pokrywek | 1 |
| Obsługiwane produkty | Flash, Flash 1.0L, Flash 1.8L, Luna, MicroMo, MightyMo, MiniMo, SUMO, TrailCook 1.2L, TrailCook 2.0L, Zip, Zip 0.8L |
| Waga produktu | 408,2 g |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Liczba kubeczków | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci