-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Jetboil Flash 1.8L Fast Boil System Kuchenka z kanistrem
Symbol:
690048
808.37
808.37
808.37
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0850074132028 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Moc | 1500 W |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Rodzaj zapłonu | Ręczny |
| Wydajność ogrzewania | 5300 BTU/h |
| Źródło ciepła | Propan |
| Czas gotowania | 2 min |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Waga produktu | 504 g |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 150mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci