-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Josera JosiCat Kitten dla kotów 10kg+1kg
Symbol:
238.79
238.79
238.79
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 11.202 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4032254795971 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Wiek pupila | Junior |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Waga produktu | 11 kg |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Włókna surowe | 2% |
| Białko | 35% |
| Zawartość tłuszczu | 22% |
| Popiół surowy | 7% |
| Szerokość | 446mm |
| Długość | 385mm |
| Wysokość | 170mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci