-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Josera JosiCat Sterilised Classic 15kg+3kg
Symbol:
210.53
210.53
210.53
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 18.218 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4032254795988 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Zakres wagowy | 16 kg - 30 kg |
| Główny smak | Drób |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla kota |
| Bez cukru | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 18 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Forma dawkowania | Stały |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 10% |
| Białko | 32% |
| Popiół surowy | 6,6% |
| Szerokość | 635mm |
| Długość | 392mm |
| Wysokość | 203mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Zapewnić świeżą wodę do picia.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt zawsze przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie pozwalać na zjedzenie produktu przez dzieci lub inne zwierzęta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci