-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Joystick THRUSTMASTER T-FLIGHT Hotas One 4460168 (PC, Xbox One; kolor czarny)
Symbol:
4460168
576.18
576.18
576.18
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 2.4 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3362934402600 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 264 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Wysokość produktu | 242 mm |
| Waga produktu | 2,06 kg |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 8,88 kg |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One X |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One S |
| Rodzaj urządzenia | Flight Sim |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Liczba osi | 5 |
| Liczba joysticków | 1 |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 295mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci