-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Julbo J5463314 okulary przeciwsłoneczne Prostokątny Prostokąt
Symbol:
O3660576051454
707.30
707.30
707.30
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.5 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3660576051454 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Noski | Tak |
| Dedykowana płeć | Damski |
| Kształt | Prostokątny |
| Regulowane noski | Tak |
| Kolor soczewek | Czerwony |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał soczewek | Poliwęglan (PC) |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Soczewki fotochromowe | Tak |
| Typ obręczy | Półobręcz |
| Styl okularów | Prostokąt |
| Materiał ramy | Plastik |
| Liczba soczewek | 1 |
| Szerokość mostku | 1,4 cm |
| Wysokość soczewki | 5 cm |
| Waga produktu | 27 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 168mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 77mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci