-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KARTA SANDISK ULTRA SDXC 128GB 100MB/s
Symbol:
SDSDUNR-128G-GN3IN
147.60
147.60
147.60
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.01 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 619659185299 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Pojemność | 128 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 23,9 mm |
| Wysokość produktu | 2,17 mm |
| Głębokość produktu | 31,9 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 2mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur.
• Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci