-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KARTA SANDISK ULTRA SDXC 256GB 100MB/s
Symbol:
SDSDUNR-256G-GN3IN
152.21
152.21
152.21
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.01 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 619659186357 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ karty flesza | SDXC |
| Typ pamięci RAM | UHS-I |
| Pojemność | 256 GB |
| Klasa pamięci flash | Klasa 10 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na temperaturę |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 2,17 mm |
| Szerokość produktu | 23,9 mm |
| Głębokość produktu | 31,9 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85235190 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 4mm |
| Wysokość | 75mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z wodą oraz wilgocią.
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur.
• Przechowywać z dala od silnych źródeł promieniowania elektromagnetycznego.
Dane producenta
CH
Hekrop 2
200-001 Shanghai
China
+7(495)9873345
customers@henzon.cn
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci