-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KNIPEX OBCINAK DO RUR KOMPOZYTOWYCH I PLASTIKOWYCH
Symbol:
90 25 25
509.47
509.47
509.47
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.44 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4003773088714 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Nie zawiera | SVHC |
| Typ produktu | Nożyce do rur |
| Odpowiednie do materiałów | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Średnica cięcia (max) | 2,6 cm |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 391 g |
| Długość produktu | 210 mm |
| Szerokość | 252mm |
| Długość | 89mm |
| Wysokość | 46mm |
Dane producenta
KNIPEX-WERK C. GUSTAV PUTSCH KG
Oberkamper Str. 13
42349 Wuppertal
Germany
+49 02 02 / 47 94 - 0
info@knipex.de
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci