-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KÖNNER & SÖHNEN AGREGAT/GENERATOR PRĄDOTWÓRCZY BENZYNOWY 2,6kW 230V KS 3000
Symbol:
KS3000
2356.14
2356.14
2356.14
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 43.6 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260405361083 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Koła transportowe | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Morski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 580 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 455 mm |
| Wysokość opakowania | 485 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 43,6 kg |
| Waga produktu | 41,5 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 610 mm |
| Wskaźnik poziomu paliwa | Tak |
| Zużycie paliwa | 1 l/h |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Moc maksymalna | 3000 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP23 |
| Natężenie znamionowe | 13,04 A |
| Liczba zaworów | 2 |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Objętość skokowa | 208 cm³ |
| Napięcie znamionowe DC | 12 V |
| Układ zapłonowy | Ręczny |
| Pojemność baku na benzynę | 15 l |
| Moc silnika | 7 hp |
| Moc znamionowa | 2600 W |
| Liczba żyłek | 4 |
| Rodzaj paliwa | Benzynowy |
| Klucz do świec zapłonowych | Tak |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 470mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj urządzenie z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Używaj agregatu w dobrze wentylowanym miejscu.
• Nie wyrzucaj urządzenia do zwykłego śmietnika; skontaktuj się z lokalnym punktem utylizacji.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci