-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KZ ZSN PRO NO MIC - Słuchawki dokanałowe
Symbol:
ZSN PRO
136.25
136.25
136.25
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 0.055 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6970493061106 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 29 g |
| Odłączany kabel | Tak |
| Styl noszenia | Douszny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Długość kabla | 1,25 m |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Impedancja | 24 Ω |
| Czułość słuchawek | 112 dB |
| Pasmo przenoszenia | 7 - 40000 Hz |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 41mm |
| Wysokość | 70mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci