-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma Netto
0,00 zł
Suma Brutto
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Amewi RC Boat Niebieska bateria litowo-jonowa Barracuda 1100mAh/14+
Symbol:
26093
322.49
322.49
322.49
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
|
| Waga | 1.3 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260677951944 |
Zamówienie telefoniczne: +48 533 251 035
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Typ konstrukcji | Gotowy do jazdy (RTR) |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Typ produktu | Łódź |
| Częstotliwość nadajnika | 2.4 GHz |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Maksymalny zasięg działania | 150 m |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 411 g |
| Długość produktu | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Instrukcje składania | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wymagane baterie | Tak |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Liczba baterii (nadajnik) | 4 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1100 mAh |
| Żywotność baterii | 15 min |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 250mm |
| Wysokość | 250mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci